Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff

На стадіо району

Головна » 2017 » Листопад » 19 » Результати попереднього етапу осіннього кубка
21:11
Результати попереднього етапу осіннього кубка

Осінній кубок району з футболу сезону 2017-2018 року з нагоди вшанування памяті  героїв «Революція гідності»

неділя 19 листопада
1-група,грали в с.Лісна Тарновиця
1.ФК»Добротів»
2.ФК»Лістер»Лісна Тарновиця
3.ФК»Колос»Парище
4.ФК»Страгора»Стримба

Матчі:
ФК»Страгора»Стримба -:+ ФК»Колос»Парище
ФК»Добротів» 2:4 ФК»Лістер»Лісна Тарновиця
ФК»Страгора»Стримба -:+ ФК»Добротів»
ФК»Колос»Парище 1:1 (по пен.2:4) ФК»Лістер»Лісна Тарновиця

 

з групи вийшла ФК»Лістер»Лісна Тарновиця
 

2-група,грали в с.Перерісль
1.ФК»Підгір’я»Назавизів
2.ФК»Горгани»Зелена
3.ФК»Лукавець»Гвізд
4.ФК»Перерісль»

Матчі:
ФК»Підгір’я»Назавизів 5:0 ФК»Лукавець»Гвізд
ФК»Горгани»Зелена 1:2 ФК»Перерісль»
ФК»Підгір’я»Назавизів 2:4 ФК»Перерісль»


з групи вийшла ФК»Перерісль»

3-група,грали в смт.Ланчин
1.ФК»Арсенал»Тисменичани
2.ФК»Ланчин»
3.ФК»Факел»Середній Майдан

Матчі:
ФК»Арсенал»Тисменичани 0:0 (по пен.4:3) ФК»Факел»Середній Майдан

ФК»Ланчин» 4:1 ФК»Факел»Середній Майдан
голи: А. Дем'янчук-2,Р. Дяченко,М. Яцентюк-?

ФК»Ланчин» 3:1 ФК»Арсенал»Тисменичани
голи:М. Яремин,Р. Дяченко,О. Голіней - ?

з групи вийшла ФК»Ланчин»

4-група,грали в с.Пнів
1.ФК»Скеля»Пнів
2.ФК»Лісоруб»Бистриця
3.ФК»Олімпія»Камінне

Матчі:
ФК»Скеля»Пнів 1:2 ФК»Олімпія»Камінне
ФК»Лісоруб»Бистриця 4:0 ФК»Скеля»Пнів
ФК»Олімпія»Камінне 5:0 ФК»Лісоруб»Бистриця


з групи вийшла ФК»Олімпія»Камінне

Переглядів: 604 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
20.11.2017 Спам
1. (zammmm)
1-група,грали в с.Лісна Тарновиця
1.ФК»Страгора»Стримба- ФК»Колос»Парище:  -/+ (на команд "Страгора"Стримба буде наложено штравну санкцію)2.ФК»Добротів»- ФК»Лістер»Лісна Тарновиця:  1:4

3. ФК»Лістер»Лісна Тарновиця-ФК»Колос»Парище: 1:1 (4:3 по пенал.)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів