Результати 2-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА - 23 Травня 2016 - Футбол Надвірнянщини

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили

На стадіо району

Головна » 2016 » Травень » 23 » Результати 2-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА
12:47
Результати 2-туру 2 ліги ЧР+ТУРНІРКА

2 ліга

2-тур,22 травня(неділя),14:00,16:00

1 група

«Страгора»Стримба – ФК»Лоєва»

Арбітр Дячук В.

Дорослі-4:2

(Курчук Т.3,22,31(пен.),Кізів Р.85 – Пліщук А.16,Зварич Я.40)

 

«Фортуна» Пнів-Білозорина – «Скеля» Пнів

Арбітр Головінський В.

Дорослі-1:4

(Кричовський В.25 - Заяць О.40,Андріїв В..56,Плитус М.58,Обрубяк Я.62)

 

«Горгани»Зелена-«Бистриця»Пасічна

Арбітри Дитко А.,Климюк В.

Дорослі-4:3

(Рубін О.15,Гловяк А.44,Дитко А.65,Жолобчук С.71 - Лащук В.40(аг),Гуш М.81,Градюк І.59)

Юнаки-0:1

(Псарук Р.18)

«Лукавець»Гвізд – «Лісоруб»Бистриця

Арбітр Сметанін І.

Дорослі-9:0

(Кепещук А.15,41,63,Лазорак В.22,27,Максимчук Ю.32(аг),Шваюк І.49,Гандзюк А.83,Синяк М.86)

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Скеля"Пнів 2 1 1 0 6 3 4
2 "Страгора"Стримба 2 1 1 0 6 4 4
3 "Лукавець"Гвізд 2 1 0 1 9 4 3
4 ФК"Лоєва" 2 1 0 1 6 4 3
5 "Бистриця" Пасічна 2 1 0 1 5 4 3
6 "Горгани"Зелена 1 1 0 0 4 3 3
7 "Фортуна" Пнів-Білозорина 2 0 0 2 1 6 0
8 "Лісоруб" Бистриця 1 0 0 1 0 9 0
М Комнада(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Бистриця"Пасічна 1 1 0 0 1 0 3
2 "Скеля"Пнів 0 0 0 0 0 0 0
3 "Лукавець"Гвізд 0 0 0 0 0 0 0
4 "Горгани"Зелена 1 0 0 1 0 1 0

Наступний:

3-й тур,29 травня(неділя),14:00,16:00

"Скеля"Пнів-"Горгани"Зелена

ФК"Лоєва"-"Фортуна"Пнів-Білозорина

"Лукавець"Гвізд-"Страгора"Стримба

"Лісоруб"Бистриця - "Бистриця"Пасічна

 

 

2 група

«Торнадо» Делятин-ФК»Добротів»

Арбітр Дячук В.

Дорослі-1:2

(Ковалюк М.15 -.Янко М.8,Мельник В.17)

 

«Темп» Молодків – «Факел» С.Майдан

Арбітр Макаро М.

Дорослі-3:3

(Яблінчук І.15,47,Вирстюк І.49 - Волощук І.45,78,Круль В.75)

Юнаки-2:1

(Чорнейчук А.8,Демидюк А.56 - Михальчук А.29)

 

«Прут»Саджавка-ФК»Красна»

Арбітр Зеленевич М.

Дорослі-1:2

(забивали Вертипорох В.67-Онуфрак Р.9,Кухарчук М.76)

Юнаки-7:0

(забивали Іваночко І.,Іваночко П.-2,Ткачук Н.,Янчій С.,Паска А.,Сопилюк А.)

 

«Колос»Парище-вихідна

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Темп"Молодків 2 1 1 0 5 4 4
2 "Факел"Середній Майдан 2 1 1 0 5 4 4
3 "Колос"Парище 1 1 0 0 3 2 3
4 ФК"Добротів" 2 1 0 1 4 4 3
5 ФК"Красна" 2 1 0 1 3 3 3
6 "Прут"Саджавка 1 0 0 1 1 2 0
7 "Торнадо"Делятин 2 0 0 2 2 4 0
М Команда(юнаки) І В Н П Мз Мп О
1 "Прут"Саджавка 1 1 0 0 7 0 3
2 "Колос"Парище 1 1 0 0 4 1 3
3 "Темп"Молодків 2 1 0 1 4 5 3
4 ФК"Красна" 2 1 0 1 4 9 3
5 "Факел"Середній Майдан 1 0 0 1 1 2 0
6 ФК"Добротів" 1 0 0 1 1 4 0

Наступний:

3-й тур,29 травня(неділя),14:00,16:00

"Факел"Середній Майдан-"Прут"Саджавка

ФК"Добротів"-"Темп"Молодків

"Колос"Парище-"Торнадо"Делятин

ФК"Красна"-вихідна

Переглядів: 832 | Додав: nrff | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 3
25.05.2016 Спам
3. Денис Жданов (igorya7)
протокол по матчу - «Темп» Молодків – «Факел» С.Майдан
Дорослі-3:3 (Яблінчук І. - 2, Вирстюк І (п) - Круль В, Волощук І. - 2)
Юнаки-2:1 (Чорнейчук А., Демидюк А. - ?)

23.05.2016 Спам
2. Ігор Волощук (voron4ukihor)
"темп" молотьків
- "факел" середній майдан 3-3. за майдан забивали Круль В 1, Волощук І. 2

23.05.2016 Спам
1. Денис Жданов (igorya7)
«Темп» Молодків – «Факел» С.Майдан
Дорослі-3:3
Юнаки-2:1

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів