"Підгір'я" Назавизів-"Дружба" Волосів
арбітр Прокопечко Д.
100 глядачів

юнаки-0:4
Юнацька команда гостей вже після першого тайму встигла тричі відзначитись у воротах господарів.На 15 хв рахунок відкрив Роман Федоришин,двічі за 7 хв забив Роман Курман (21,28 хв).А в другому таймі на 77 хв Михайло Федюк забив і четвертий,як виявилось останній м"яч у цьому матчі.

дорослі-0:4
на 27 хв з пенальті рахунок відкрив капітан "Дружби" Руслан Кінаш.З рахунком 0:1 на користь гостей перший тайм і закінчився.Через 10 хв після початку другого тайму Руслан Ільків подвоює його.На 61 хв Андрій Десятов
робить рахунок в матчі 0:3,а остаточну крапку в матчі поставив Роман Гвоздянчук на 80 хв.0:4 на корист гостей.
Відмічаємо і вилучення на 64 хв гравця господарів Романа Андрейчука-друга жовта за неспортивну поведінку.

ФК "Лукавець" Гвізд-"Нерудник" Пасічна
арбітр Андрусяк В.

юнаки-1:0
Єдиний гол у матчі забив на 10 хв гравець Гвозда Чернега Руслан

дорослі-3:1
Двічі в першому таймі відзначився Василь Жупник на 33 хв і на 43 хв з пенальті.В другому таймі Василь Костишак скоротив рахунок на 56 хв до 2:1.Але останнє слово було за господарями.Володимир Ковальов на 70 хв зробив рахунок в матчі 3:1 остаточним.

"Нафтовик" Битків-ФК "Тисменичани"
юнаки-3:3
дорослі-0:2
вилучення-Гусак О.(Тисменичани),Бенюк В.(Битків)

юнаки-3:0
в першому таймі глядачі побачили тільки один гол,який на 24 хв забив гравець "Ниви" Василь Гавкалюк.В другому таймі господарі ще двічі вражали ворота гостей,на 43 хв Шміголь Володимир та на 46 хв Назар Гавкалюк. Відмітимо що вже з 7 хв гості грали у меншості,вилучили Івана Гресько,а матч гості завершували взагалі в девятьох,вилучили в другому таймі ще Петра Захарчука

дорослі-5:0
На 3 хв Андрій Космірак з "Ниви" відкриває рахунок у матчі,він же на 25 хв подвоює його.Михайло Романюк на 31 хв закрпілює рахунок першого тайму 3:0.В другому таймі дублем відзначається гравець Гаврилівки Володимир Стримбіцький на 52 і 85 хв.5:0-остаточний рахунок матчу.

ФК "Перерісль"-"Прут" Саджавка
юнаки-перенесено
дорослі-перенесено

2 ліга

"Сокіл" Фитьків-"Скеля"Пнів
юнаки-2:0(Дмитрук М.23,26(п))
дорослі-3:0(Дмитрук Д.8,Дмитрук Ю.63,66)
звіт про матч

"Темп" Молодків-"Карпати" Цуцилів
арбітр Букатюк М.
70 глядачів

юнаки-4:0
Андрій Турів на 22 хв відкриває рахунок у матчі,на 38 хв Петро Крицький подвоює його.На 52 хв він же  робить рахунок 3:0,а остаточний рахунок в матчі встановлює Іван Ковалюк на 59 хв.-4:0

дорослі-2:0
Забивали тільки господарі.На 10 хв Мирослав Токарук і на 45 хв Михайло Мандзюк

"Факел" Середній Майдан-"Колос" Парище
арбітр Степаненко Т.
250 глядачів

юнаки-1:7
голи-Федюк В.25 - Василаш В.8,58,Николюк М.10,Тороус В.15,Пинчук І.20, Рудак р.47,60

дорослі-1:0
голи Литвинишин Р. 30

"Смерічка" Лоєва-ФК "Битків"
арбітр Ясінський М.
180 глядачів

юнаки-2:0
Двічі в кожному таймі відзначився гравець Лоєви Андрій Мисюк на 13 і 52 хв.

дорослі-1:3
На 3 хв гравець команди гостей Іванюк Михайло відкрив рахунок у матчі, правда через 7 хв господарі встановили паритет за допомогою Василя Олійника,але Василь Лавринович на 35 хв вивів гостей знову вперед. В другому таймі Іван Максим"юк на 68 хв доводить перевагу гостей в рахунку до 1:3.