на сайт заходили nrff

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Надвірнянське "Челсі"-найсильніше!+фото
01:31
Надвірнянське "Челсі"-найсильніше!+фото
Наступного тижня,після закінчення фінальної частини розіграшу кубка "Козацька слава" на стадіоні "Нафтовик" у районному центрі був проведений турнір з міні-футболу серед дитячих команд Надвірнянського району.У змаганнях взяло участь шість команд (вік учасників до 14 років),які були розподілені на дві групи,де змагалися за коловою системою задля визначення учасників фінальної частини змагань.
У першій групі впевнено передувала команда "Челсі" з Надвірної,яка без особливих проблем пеерграла своїх суперників з Чорних Ослав та пнівську "Скелю",а от другу путівку у нелегкій боротьбі здобули чорноославські футболісти,які лише на останніх хвилинах забили переможний гол у ворота своїх пнівських однолітків і теж вийшли у фінальну частину змагань.
У другій же групі ситуація була набагато заплутанішою,тому що доля півфінальних путівок вирішувались в останній грі попереднього етапу,де зустрічалися "Олімп"з Надвірної та "Динамо" з Красної.Дуже довго рахунок був нічийний 1-1 і лише під завісу гри надвірнянці забили два голи у ворота своїх суперників і здобули перемогу з рахунком 3-1.А другу путівку несподівано для всіх здобули гравці ФК"Перерісль", які обидві свої зустрічі завершили внічию і з двома очками теж вийшли у півфінал.
У першому півфіналі зустрілися "Челсі" з Надвірної та ФК"Перерісль".Гра видалася не дуже цікавою,хоча більшою перевагою володіли надвірнянці,але гольових моментів було не дуже багато.Зрештою,долю фінальної путівки вирішили дві гострі атаки надвірнянської команди,які завершилися взяттям воріт-2-0 перемога "Челсі" і вони у фіналі.
Друга півфінальна гра між надвірнянським "Олімпом" та ФК"Чорні Ослави" проходила у більш напруженій боротьбі ніж перша,гострі моменти по черзі виникали то біля одних то біля других воріт-але м"яч уперто не йшов у ворота,саме тому долю другої фінальної путівки вирішували міні-футбольні пенальті-і ось тут більше пощастило гравцям з Чорних Ослав,які реалізували на один удар більше і здобули пеермогу з рахунком 4-3(0-0 основний час).
Після деякої перерви відбулася гра за третє місце,де зустрічалися невдахи півфінальних ігор-"Олімп" з Надвірної та ФК"Перерісль"-і тут перемогу святкувала команда "Олімп",яка незадовго до завершення зустрічі провела єдиний,як виявилось переможний гол у ворота своїх суперників - 1-0 і бронзові медалі здобувають надвірнянські хлопчики.
У фінальній зустрічі між "Челсі" з Надвірної та ФК"Чорні Ослави" з перших хвилин інціативою заволоділи гравці "Челсі",які досить швидко забивають два гола у ворота своїх суперників-2-0 і команди йдуть на перерву.На початку другого тайму команда з Чорних Ослав скорочує розрив у рахунку,але,як згодом визначилось,це був всього лиш гол престижу.В свою ж чергу надвірнянці забивають і третій гол,остаточно закріпляючи свою перевагу у матчі 3-1 на користь "Челсі" і саме ця команда стає переможцем осіннього турніру з міні-футболу серед дитячих команд Надвірнянського району.
Після невеликої перерви відбулось нагородження команд-призерів,яке проводили голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко,головний суддя змагань Дмитро Прокопечко та гравець міні-футбольної команди "Ліверпуль" Василь Остап"юк.
За зайняте четверте місце грамотами нагородили гравців ФК"Перерісль",

треті призери-команда "Олімп" з Надвірної були нагороджені бронзовими медалями та дипломами,

фіналісти-ФК"Чорні Ослави" були заохочені срібними медалями та дипломами.

А переможці змагань-команда "Челсі" з Надвірної отримали чудовий кубок,футбольний м"яч,золоті медалі та дипломи.

Як і завжди,були визначені кращі гравці турніру-ними стали воротар Назар Стефак(ФК"Перерісль")
,
захисник Сергій Бушанський(ФК"Чорні Ослави")
,
нападник Богдан Павлюк("Олімп"Надвірна)

та кращий гравець турніру Степан Сахарчук("Челсі"Надвірна)
.
Всі ці гравці отримали спеціальні призи та відповідні дипломи,які на цей турнір встановила велика шанувальниця дитячого міні-футболу директор кафе "Затишок" Світлана Гладишко.
Організатори змагань висловили щиру подяку всім причетним до організації даного турніру,а саме директору ПП"ПоліКРОК" Анатолію Косовану,директору магазину "ШИК" Роману Кочержуку,ветерану надвірнянського футболу Роману Максим"юку.Не забули газету "Вітрина Надвірної" та інтернет-сайт "Футбол Надвірнянщини" за висвітлення дитячих змагань у засобах масової інформації.
На черзі наступні змагання для дітей віком до 15 років,заплановані на листопад цього року.А завершать сезон три традиційні турніри,які вже не перший рік проходять у Надвірній-це кубок до Дня Святого Миколая,кубок Діда Мороза та різдвяний турнір,яким і буде завершено міні-футбольний сезон 2013 року.