<

на сайт заходили

Головна » 2018 » Грудень » 26 » Матч дня! 5 тур 23.12.2018 року відкритого зимового чемпіонату м.Надвірна
13:58
Матч дня! 5 тур 23.12.2018 року відкритого зимового чемпіонату м.Надвірна

«Казка» м.Надвірна – «Бандерштадт» м.Надвірна

23 грудня 2018 року. Спортивний майданчик стадіону «Нафтовик» м.Надвірна

Арбітри: Татаренко В.(м.Надвірна),  Ясінський М.( смт.Делятин).

«Казка» м.Надвірна:  Крук В., Тащук О.(к), Клюшніченко С., Максим’юк А., Дитко Р.,  Томчук Ю., Бучакчийський В. , Павлюк А., Глушко Р.

«Бандерштадт» м.Надвірна:  Дисько О., Шестерняк В.(к), Куртяник О., Романюк А., Ломака Р., Кантор Т., Семкович А. , Пришляк В.

Голи «Казка» м.Надвірна : Клюшніченко С.(8), Дитко Р.(9,12), Максим’юк А.(20,26)

Голи «Бандерштадт» м.Надвірна: Семкович А.(12), Куртяник О.(16), Романишин Ю.(22), Романюк А.(28), Шестерняк В.(30).

Свисток арбітра. Гра розпочалась практично без розвідки, більш досвідчені гравці «Казки» контролювали м’яч, намагаючись зловити суперника на помилці. Майже половину першого тайму рахунок нічийний – 0:0 і ось на 8хв. Тащук О. віддає пас на Клюшніченко С. і той потужним ударом влучає у ворота – 1:0 на користь «Казки». Через три хвилини, обігравши двох суперників, Дитко Р. робить рахунок 2:0. Але Семкович А. з «Бандерштадту» впевнено зіграв на добиванні і скорочує розрив в рахунку – 2:1. Майже одразу чітка атака «Казки» і Дитко Р. забиває третій м’яч у ворота суперника - 3:1. Команди ідуть на перерву.

У другій половині зустрічі відмінну комбінацію розігрують гравці «Бандерштадту» і Куртяник О. технічно переправляє м’яч у ворота. Розрив у рахунку знову скорочується – 3:2 на користь «Казки». Декілька хвилин проходила позиційна гра, але в один момент захист «Бандерштадту» порушив правила біля свого штрафного майданчика. До м’яча підійшов Максим’к А. і чітким точним ударом робить рахунок 4:2 на користь «Казки». Через дві хвилини Романюк А. пробиває по воротах суперника, м’яч влучає у захисника і Романишин Ю. добиває його у ворота – рахунок 4:3 на користь «Казки». Після пропущеного голу «Казка» бере хвилинний тайм-аут. Після цієї перерви «Казка» зменшила оберти, що не завадило Максим’юку А. забити п’ятий гол у ворота «Бандерштадту» - 5:3 на користь «Казки». Грати залишається майже чотири хвилини. В один з моментів біля воріт «Бандерштадту» м’яч перехопив Куртяник О. і віддав чіткий пас на Романюка А., який сильним ударом посилає м’яча в дев’ятку воріт, «Гол» і рахунок скорочується до 5:4 на користь «Казки». Дві хвилини до закінчення гри. Ці дві хвилини тягнулися дуже довго, гравці «Казки» вміло тримали м’яч та чітко оборонялися. Але в одній із контратак капітан «Бандерштадту» Шестерняк А. обігравшись з партнером по команді Куртяником О. пройшовши з м’ячем ще декілька метрів завдає точного удару і м’яч в сітці воріт – 5:5. Бойова нічия!

Повірте, такі матчі , як цей, і визначають рівень Надвірнянського міні-футболу.

Переглядів: 602 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0