Кубок "Революція Гідності"-2016 - 10 Жовтня 2016 - Футбол Надвірнянщини

Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

<

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


на сайт заходили Sluva-Bis

На стадіо району

Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Кубок "Революція Гідності"-2016
13:09
Кубок "Революція Гідності"-2016

Результати жеребкування:

1 група(грають в с.Пнів),з 12:00
3 учасники:

"Олімпія"Камінне,

"Бистриця"Пасічна,

"Фортуна"Пнів-Білозорина

Матчі:

1."Олімпія"Камінне-"Фортуна" Пнів-Білозорина

2."Бистриця"Пасічна-команда, яка програла в першому матчі

3."Бистриця"Пасічна-команда-переможець першого матчу

 

2 група(грають в с.Тисменичани),з 12:00
3 учасники:

"Арсенал"Тисменичани,

"Скеля"Пнів,

"Колос"Парище

Матчі:

1."Арсенал"Тисменичани-"Колос" Парище

2."Скеля"Пнів-команда, яка програла в першому матчі

3."Скеля"Пнів-команда-переможець першого матчу

 

3 група(грають в смт.Ланчин),з 12:00
2 учасники:

ФК"Ланчин",

"Сокіл"Фитьків,

 

4 група(грають в с.Волосів),з 12:00
3 учасники:

ФК"Волосів",

ФК"Перерісль",

"Нафтовик"Битків

Матчі:

1.ФК"Волосів"-"Нафтовик" Битків

2.ФК"Перерісль"-команда, яка програла в першому матчі

3.ФК"Перерісль"-команда-переможець першого матчу

 

5 група(грають в с.Гаврилівка),з 12:00
3 учасники:

"Нива"Гаврилівка,

ФК"Добротів",

"Горгани"Зелена

Матчі:

1."Нива" Гаврилівка -"Горгани" Зелена

2.ФК"Добротів"-команда, яка програла в першому матчі

3.ФК"Добротів"-команда-переможець першого матчу

 

6 група(грають в с.Лісна Тарновиця),з 12:00
3 учасники:

"Лістер"Лісна Тарновиця,

ФК"Лоєва",

"Торнадо"Делятин

Матчі:

1."Лістер" Л.Тарновиця-"Торнадо" Делятин

2.ФК"Лоєва"-команда, яка програла в першому матчі

3.ФК"Лоєва"-команда-переможець першого матчу

 

В групах по три команди гратимуть два тайми по 30 хв., а в групі з двома- по 45 хв.

Переможці груп продовжують боротьбу далі.

З регламентом змагань ознайомимо згодом.

...

Переглядів: 448 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

Ми в контакті

В контакті border=

футбол юа

Архів записів