<

на сайт заходили

Головна » 2012 » Березень » 19 » Команди району готуються до нового сезону.Товариські матчі
15:27
Команди району готуються до нового сезону.Товариські матчі
18.03.12р.

"Сокіл"Фитьків 2:2 "Дружба"Волосів
(Дмитрук Ю.-2 - ?,?)

"Лукавець"Гвізд(юн) 2:0 "Сокіл"Фитьків(юн)
(Чернега Р.-2)

"Лукавець"Гвізд 3:3 "Старуня"
(Соловйов,Синяк Д.,автогол - ?,?,?)

"Олімпія"Камінне 1:5 ФК"Ланчин"
(? - Голіней М.-2,Ткачук С.-2,Стефанців Т.)

Звіт про матч юнацьких команд Гвозда і Фитькова
fcfutkiv.at.ua/:

В той час, коли дорослий склад фитьківської футбольної дружини боровся із суперниками з Волосова у рідних стінах…юні ж соколята випробовували свій новий склад у виїзній грі з сусідами  -  у Гвозді. Метою гри було переглянути новачків і спробувати гравців на різних позиціях в умовах реальної гри, також перевірити фізичні кондиції наявних футболістів і умовно визначити стартовий склад та склад заміни. Зауважу, що після втрати шістьох ключових гравців колективу минулого сезону, керівництво команди формує новий склад основи і планує в товариських матчах визначитись зі списком вісімнадцяти заявочних гравців….І відразу ж перше приємне враження про організацію зустрічі зі сторони господарів майданчика – нейтральний арбітр з Богородчан. Забігаючи наперед, зазначу ВИСОКИЙ рівень професіоналізму…арбітра на полі не було видно, він не привертав до себе увагу, лише зрідка (лише за потреби) коригував поведінку гравців. Друге приємне враження – високий рівень культури поведінки гравців і вболівальників місцевої команди (приємно грати проти вихованих гравців).

Отже, арбітр матчу призначив два тайми по 30 хвилин, а гостей на гру вивів виконуючий обовязки капітана команди Мирон Дутчак (опорний захисник). Склад команди гостей: Бакота Дмитро, Дутчак Мирон, Зеленчук Богдан (Овчаренко Максим, 31), Шуфлін Юрій, Андрусяк Михайло, Максімко Андрій (Пилипяк Дмитро, 17), Бакота Іван (Гавриленко Юрій, 52), Бениш Василь, Середюк Денис, Багрійчук Іван, Ерстенюк Ростислав.

Почали поєдинок команди у рівній       грі, однак, до 10 хвилини господарі все ж захопили ініціативу, що й дало результат на 16 хвилині. Передачу справа воротар гостей переводив кінчиками пальців…на дальню штангу, де Руслан Чернега коліном замкнув чітким ударом під перекладину – 1:0. Гості спробували вирівняти гру, і у них це майже вийшло…але за дві хвилини до закінчення першої половини зустрічі пропустили вдруге. Центральний захисник Михайло Андусяк надто повільно виносив мяч з власного штрафного майданчика, шкіряна куля зрекошетивши потрапила до Ерстенюка Ростислава…зрекошетивши від нього – до Руслана Чернеги (найактивніший гравець матчу), котрий миттєво зреагував і лівою ногою переправив шкіряного у ближній кут – 2:0.

Другий тайм гості провели впевненіше і мудріше…але по-перше, місцеві юнаки класно зіграли у захисті; по-друге, дуже сподобався воротар господарів; по-третє, гості залишившись без нападників, експериментують з цією позицією…і на даний час результати експерименту не втішні. Таким чином – поразка у Гвозді – 0:2.

Однак, тренерський корпус зробив багато позитивних висновків. По-перше, відкрили для себе Шуфліна Юрія (зіграв лівого і правого захисника), Михайла Андрусяка (грав центрального захисника), Василя Бениша (грав лівого півзахисника…хлопець явно добавив за зиму). Дещо слабше зіграли Ерстенюк Ростислав і Зеленчук Богдан (зауважу, що Ростислав – 1997 р.н., а Богдан – 1995 р.н.; крім того специфічною рисою характеру Ростислава є потреба в регулярній ігровій практиці (3-4 повних матчі) і цей без сумніву талановитий юнак увійде в потрібний тонус).

P.S. юні соколята висловлюють щиру подяку Янцюку Василю Михайловичу за допомогу у перевезенні команди на гру і додому в день спарингу. Василь Михайлович – щирий патріот Фитькова з корінням у Гвозді. Своєю допомогою цей достойний чоловік продемонстрував свою любов до фитьківського футболу і повагу до земляків з Гвозда.

Переглядів: 1266 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0