Футбол Надвірнянщини

Міні-чат

НЕЗАБАРОМ

Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


на сайт заходили nrff

На стадіо району

Головна » 2018 » Квітень » 9 » Календар ігор 2-го кола ЧР 1 ліга
10:27
Календар ігор 2-го кола ЧР 1 ліга

Чемпіонат Надвірнянського району з футболу сезону 2017-2018 років
1-ша ліга

Приймають участь 12 команд:
1.ФК"Арсенал"с.Тисменичани
2.ФК"Олімпія"с.Камінне
3.ФК"Нива"с.Гаврилівка
4.ФК"Волосів"с.Волосів
5.ФК"Ланчин"смт.Ланчин
6.ФК"Нафтовик"смт.Битків
7.ФК"Підгір'я"с.Назавизів
8.ФК"Перерісль"с.Перерісль
9.ФК"Бистриця"с.Пасічна
10.ФК"Лістер"с.Лісна Тарновиця
11.ФК"Лукавець"с.Гвізд
12.ФК"Сокіл"с.Фитьків

Календар ігор 2-го кола:
12-тур,15 квітня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Арсенал"Тисменичани
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Нива"Гаврилівка
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Волосів"Волосів
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Ланчин"Ланчин
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Нафтовик"Битків

13-тур,22 квітня,неділя,14:00,16:00
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Сокіл"Фитьків
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Перерісль"Перерісль
ФК"Ланчин"Ланчин-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Волосів"Волосів-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Арсенал"Тисменичани

14-тур,29 квітня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Арсенал"Тисменичани-ФК"Нива"Гаврилівка
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Волосів"Волосів
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Ланчин"Ланчин
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Підгір'я"Назавизів

15-тур,06 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Сокіл"Фитьків
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Ланчин"Ланчин-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Волосів"Волосів-ФК"Арсенал"Тисменичани
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Олімпія"Камінне

16-тур,13 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Нива"Гаврилівка
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Волосів"Волосів
ФК"Арсенал"Тисменичани-ФК"Ланчин"Ланчин
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Підгір'я"Назавизів
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Перерісль"Перерісль

17-тур,20 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Сокіл"Фитьків
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Арсенал"Тисменичани
ФК"Ланчин"Ланчин-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Волосів"Волосів-ФК"Нива"Гаврилівка

18-тур,27 травня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Волосів"Волосів
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Ланчин"Ланчин
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Арсенал"Тисменичани-ФК"Підгір'я"Назавизів
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Перерісль"Перерісль
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Бистриця"Пасічна

19-тур,03 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Сокіл"Фитьків
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Лукавець"Гвізд
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Арсенал"Тисменичани
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Нива"Гаврилівка
ФК"Ланчин"Ланчин-ФК"Волосів"Волосів

20-тур,10 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Ланчин"Ланчин
ФК"Волосів"Волосів-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Підгір'я"Назавизів
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Перерісль"Перерісль
ФК"Арсенал"Тисменичани-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця

21-тур,17 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Лукавець"Гвізд-ФК"Сокіл"Фитьків
ФК"Лістер"Лісна Тарновиця-ФК"Арсенал"Тисменичани
ФК"Бистриця"Пасічна-ФК"Олімпія"Камінне
ФК"Перерісль"Перерісль-ФК"Нива"Гаврилівка
ФК"Підгір'я"Назавизів-ФК"Волосів"Волосів
ФК"Нафтовик"Битків-ФК"Ланчин"Ланчин

22-тур,24 червня,неділя,14:00,16:00
ФК"Сокіл"Фитьків-ФК"Нафтовик"Битків
ФК"Ланчин"Ланчин-ФК"Підгір'я"Назавизів
ФК"Волосів"Волосів-ФК"Перерісль"Перерісль
ФК"Нива"Гаврилівка-ФК"Бистриця"Пасічна
ФК"Олімпія"Камінне-ФК"Лістер"Лісна Тарновиця
ФК"Арсенал"Тисменичани-ФК"Лукавець"Гвізд

Примітка:
1/2 кубка району:перша гра-09.05.18р.
                          повторна-17.05.18р.

фінал кубка району:28.06.18р.

Переглядів: 1111 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

інші мови

Форма входу

sport.if.ua

Пошук

Календар

«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Цікаве

партнери

Друзі сайту

Футбол Івано-Франківщини border= Ураган Ів-Фр border= Городенківська РФФ Галицький футбол Нафтохімік-ДЮСШ №3 border= ЖФК Британський Футбол українською Офіційний сайт футбольного клубу ФК -->

футбол юа

Архів записів