на сайт заходили

Головна » 2009 » Вересень » 10 » Футбольний калейдоскоп району
22:54
Футбольний калейдоскоп району
Першість району з футболу серед юнаків віком до 20-ти років,присвячена "20-й річниці створення Народного Руху України за перебудову".

У даних змаганнях участь приймали три юнацькі команди.У напруженій боротьбі перемогу вибороли господарі змагань футболісти с.Перерісль,друге місце зайняла команда с.Назавизів, третє місце посіли юнаки с.Волосів

Кубок Незалежності з футболу серед юнаків,дорослих та ветеранів сільських та селищних колективів фізкультури

Прикро але на даний спортивно-масовий захід відгукнулися дуже мало команд
Юнаки змагалися в с.Тисменичани.Серед 5-ти команд учасниць найсильнішими були футболісти с.Тисменичани,ІІ місце у однолітків із с.Лісна Тарновиця,ІІІ місце посіла команда с.Назавизів
Дорослі команди змагалися у с.Перерісль.Перше місце зайняла команда господарів змагань,ІІ-місце-с.Стримба, ІІІ місце-с.Лоєва
Ветерани виборювали Кубок Незалежності у с.Назавизів.У протистоянні ветеранів с.Назавизова та с.Тисменичани сильнішими були тисменичанці,які здобули перемогу з рахунком 6:3

Турнір з міні-футболу серед хлопчиків віком 1998 р.н. і молодші,присвячений Дню Незалежності України.

Бажання приймати участь у цих змаганнях виявили команди ДЮСШ  відділу освіти РДА,с.Стримба, с.Цуцилів,смт. Ланчин.Юні футболісти продемонстрували змістовну,але непоступливу гру. Після безкомпромісної боротьби,якка була присутня у всіх матчах сильнішою виявилася команда ДЮСШ  відділу освіти РДА (тренер Іван Тимінський) у складі:Андрейчук Дмитро,Непеляк Олег,Волошинюк Андрій,Микитин Дмитро,Іванюк Василь,Бойко Петро, Томин Євген.
Кубок до Дня Незалежності-2009

У суботу-неділю 5-6 вересня 2009 р.,у Надвірній відбулася районна спартакіада серед підприємств, установ та організацій, присвячена 18-й річниці Незалежності України, Дню фізичної культури і спорту.За підсумками 5-ти видів змагань (міні-футбол,волейбол,настільний теніс,армрестлінг, перетягування канату) перше загальнокомандне місце посіла команда ВАТ"Укрнафта" НГВУ(начальник-Петро Пушкар),друге місце виборола команда Надвірнянського РЕМу (начальник-Дмитро Буняк),третьою стала команда Надвірнянської РДА  (голова-Ігор Писклинець).У міні-футболі зокрема найсильніші були ремівці, другі- "Нафтохімік Прикарпаття", треті-НГВУ.