<

на сайт заходили

Головна » 2012 » Квітень » 10 » ФК "Битків" 2:0 "ЯСПІЛЬ" (с.Ясенів-Пільний)+відео
Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу

Арбітр:    Куш Ярослав (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра:    Чорний Сергій (Івано-Франківськ) / Кобльовський Тарас (Івано-Франківськ)
4-й арбітр:    Тинів Володимир (Івано-Франківськ)
Делегат,інспектор:    Кобиляк Ярослав (Івано-Франківськ)

ФК Битків () - ЯСПІЛЬ (с.Ясенів-Пільний)    2:0 (0:0)

Голи:    1:0 Іван Максим'юк (48), 2:0 Володимир Семанюк (59)

Попередження:    Михайло Іванюк (20), Леонід Українець (70).

ФК Битків-1 Іван Котовус,5 Іван Рудейчук (10. Олег Андрусяк, 48),4 Назарій Косило (22. Ігор Лахоцький, 77),6 Василь Бенюк,14 Андрій Боднар, 16 Володимир Семанюк,9 Василь Угринчук,
12 Михайло Іванюк (11. Тарас Максим'юк, 24),
21 Василь Мотрук,20 Іван Максим'юк(к)
запас-24 Василь Лавринович,30 Михайло Мартинюк,29 Андрій Ломпас,28 Мар'ян Жуков

ЯСПІЛЬ (с.Ясенів-Пільний)-1 Володимир Мегдиник, 8 Петро Матієк,15 Борис Архіпенко (14. Дмитро Савчук, 33),6 Леонід Українець,5 Іван Сорохан,18 Вадим Українець,9 Олег Пиняк,11 Михайло Чупрун (10. Василь Ясуник, 57),21 Юрій Савка,20 Андрій Яремчук (к),7 Андрій Сокотович
запас-2 Іван Никифорук,77 Василь Книгиницький, 44 Станіслав Келець

Свій перший виїзний матч "Яспіль" проводив у Надвірній на стадіоні "Нафтовик" проти ФК Битків, який представляє районний центр. Матч проходив у безкомпромісній боротьбі, хоча видовища на розкислому від мокрого снігу полі не вийшло. В`язка боротьба протягом усього матчу, хоча в середині поля дещо переважали гості. В середині першого тайму ясенівці змушені були провести вимушену заміну, оскільки Архіпенку буквально в`їхали по ногах і Борис не зміг продовжити матч. Замість нього вийшов Савчук. По суті це був чи не єдиний за весь матч грубий епізод. Загалом гра проходила у коректній боротьбі. Ще перша половина зустрічі запам`яталась ударом у "молоко" зі штрафного у виконанні Михайла Чупруна, а також нереалізованим 100 відсотковим гольовим моментом. На правому фланзі атаки капітан "Ясполя" Яремчук обіграв двох
захисників і зробив вивірену передачу прямо на голову Пиняку, але Олег, абсолютно ніким не прикритий, примудрився  з шести метрів поцілити прямо у воротаря.

Другий тайм розпочався з атак Биткова і вже на 50-й хвилині наші гравці помилились у центрі поля, послідував пас у розріз і Максим`юк
реалізував вихід віч-на-віч з Мегдиником. Радості голу не було меж, на трибунах здійнялася справжня ейфорія. Місцеві фани , які і так цілий
матч практично ні на хвилину не змовкали і щораз їх підбадьорював диктор по стадіону, після голу ще несамовитіше почали підтримувати своїх
улюбленців. "Яспіль" оживився у цей відрізок часу, взяв контроль м`яча і створив декілька нагод для взяття воріт. Найближчим до того, аби
зрівняти рахунок мав Сокотович, але після скидки головою від Яремчука, Андрій з трьох метрів не влучив у порожні ворота і м`яч просвистів над
поперечиною. Гості продовжували атакувати і здавалось, що от-от рахунок зрівняється, але обрізка у центрі поля дорого їм коштувала і на 65
хвилині Семанюк з лівого краю з гострого кута вдруге заставив Мегдиника виймати "смугастого" із сітки власних воріт. На той час це був другий
удар господарів у ствір воріт гостей, отже, 100 відсоткова реалізація.
До кінця матчу ще запам`ятався потужний удар когось із півзахисників Биткова і вже страж воріт "Ясполя" продемонстрував свою майстерність, у
карколомному кидку перевів м`яч на кутовий. А в гостей по декілька ударів вище воріт мали Савчук, Сокотович та Никифорук.
fcyaspil.at.ua

ФК Битків-юн () - ЯСПІЛЬ-юн (с. Ясенів-Пільний)    5:3 (3:0)

Голи:    1:0 Андрій Корж (5), 2:0 Іван Іванюк (23), 3:0 Іван Іванюк (36), 4:0 Андрій Корж (48), 4:1 Степан Абрамик (53), 5:1 Андрій Корж (60), 5:2 Степан Буджак (70), 5:3 Андрій Гордаш (75)

ФК Битків-юн:1 Михайло Петрик (99. Іван Бенюк, 61),2 Олег Павлюк,12 Сергій Якимович,10 Андрій Клюба,13 Микола Кулічковський,3 Ярослав Ерстенюк,6 Іван Іванюк,7 Володимир Юрчилюк (к) (5. Юрій Ломпас, 61),77 Павло Хіцов,44 Ярослав Рогів,9 Андрій Корж
запас:14 Олександр Корж,61 Роман Букатюк,18 Андрій Андрусяк,19 Назарій Великий

Переглядів: 1658 | Додав: nrff | Теги: Максимюк, футбол, Яспіль, Битків, Відео, Чемпіонат області | Рейтинг: 0.0/0