Фінал кубка району 2013 12 липня 2013 р.,17-00, м.Надвірна,стадіон "Нафтовик" 300 глядачів
Арбітр:Огерук Ярослав (с.Лісна Тарновиця) Асистенти арбітра:Головінський Михайло (с.Лоєва),Масевич Святослав (с.Заріччя)
"Олімпія"Камінне 3:2 у д.ч. (1:2,2:2) "Нива"Гаврилівка
голи:0:1 Гринчак Руслан (6 з пенальті),0:2 Пилип"як Іван (25),1:2 Іванюк Іван (32),2:2 Іванюк Богдан (45),3:2 Пушкар Любомир (88)
"Олімпія"Камінне:Яремак Тарас,Качур Василь,Іванюк Олег,Кучерявий Володимир,Іванюк Богдан,Барбак Василь,Іванюк Тарас,Шиндирівський Олег,Іванюк Іван,Романюк Роман,Богатчук Назар
запас:Пушкар Любомир,Кузів Любомир,Пинчук Юрій,Парфанович Назар
тренер:Іванюк Василь
"Нива"Гаврилівка:Микитин Микола,Гараздюк Роман,Мішко Денис,Гвоздянчук Віктор,Шевченко Василь,Пилип"як Роман,Гринчак Руслан(к),Пилип"як Іван,Даців Віталій,Торб"як Сергій,Семчук Андрій
запас:Даців Любомир,Котик Ігор,Пилип"як Василь,Василишин Віталій,Шевченко Руслан
тренер:Зеленюк Ігор
Церемонію нагородження провели начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА Василь Масевич, голова Надвірнянської районної федерації футболу Тарас Пушкар із заступником Михайлом Рубінським.Командам-фіналістам було вручено грамоти та футбольні м"ячі,а переможці камінчани отримали і чудовий кубок.Кращим гравцем фіналу визнано Богдана Іванюка з "Олімпії".Вже незабаром,в серпні,ці ж самі команди мають зустрітися в матчі на суперкубок району.Нагадаємо,торік першим володарем юнацького суперкубка району стала друголігова ФК"Зелена",яка перемогла якраз "Олімпію".
ФОТО З МАТЧУ В КОНТАКТАХ
Розіграш кубка району серед юнаків сезону 2013 року взяло участь 18 команд 1 та 2 ліг чемпіонату району
юнаки
Попередній етап (7 і 14 квітня)
"Бистриця"Пасічна-"Страгора"Стримба-+:-,+:-
ФК"Зелена"-"Факел"Середній Майдан-0:3,2:1
1/8 фіналу (21 і 28 квітня)
ФК"Перерісль"-"Прут"Саджавка-2:3,0:3
"Факел"Середній Майдан-ФК"Красна"-0:2,0:0
"Колос"Парище-"Нафтовик"Битків-+:-,+:-
ФК"Волосів"-"Бистриця"Пасічна-2:0,2:0
"Лістер"Лісна Тарновиця-"Сокіл"Фитьків-4:1,0:1
"Олімпія"Камінне-"Арсенал"Тисменичани-3:0,1:2
"Підгір"я"Назавизів-"Лукавець"Гвізд-1:2,0:2
"Скеля"Пнів-"Нива"Гаврилівка-1:4,1:8
1/4 фіналу(1,9 травня)
"Прут"Саджавка-ФК"Красна"-1:2, +:-
"Олімпія"Камінне-"Лістер"Лісна Тарновиця-1:0,1:0
ФК"Волосів"-"Лукавець"Гвізд-0:0,2:1
"Нива"Гаврилівка-"Колос"Парище-4:2,3:0
1/2 фіналу(23,28 червня)
"Олімпія"Камінне-"Прут"Саджавка-7:1,0:0
ФК"Волосів"-"Нива"Гаврилівка-2:3,0:1
фінал (12 липня,17:00,м.Надвірна,стадіон "Нафтовик")
"Олімпія"Камінне 3:2 у д.ч.(2:2) "Нива"Гаврилівка
відесюжет ТРК"Надвірна"
|