Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

Статистика

Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0

на сайт заходили

На стадіо району

Головна » 2011 » Травень » 29 » Чемпіонат та першість області: результати матчів 29 травня
08:11
Чемпіонат та першість області: результати матчів 29 травня
   Вчора відбулися матчі 10 туру обласного чемпіонату та 5 туру першості області. В першій лізі трійка лідерів обіграла своїх суперників. Особливо постарався "Тепловик", який розгромив угринівський "Сокіл" із рахунком 7:0. В другій лізі чергові перемоги здобули "Колос" та "Гуцульщина".
Перше ліга. 10 тур. 29 травня
"Тепловик" (Івано-Франківськ) - "Сокіл" (Угринів) - 7:0, юнаки - 4:0
"Прут" (Делятин) - "Карпати" (Коломия) - 0:5 (Голи: Гаврилюк, Веприк, Огаль, Соколишин-2), 1:1
"Яспіль" (Ясенів Пільний) - "Придністров'я" (Тлумач) - 1:2, 1:1
"Нафтовик" (Долина) - "Снятин-Євромодуль" - 1:2, 0:0
"Пробій" (Городенка) - "Бескид" (Надвірна) - 2:0, 1:0
про  матч з сайту
"Городенківщина спортивна"Голи:
Король, Кривко.
До Серафинець приїхав суперник, який цього сезону зірок із неба не хапає, розташувавшись на дванадцятій сходинці. Однак, незаперечної переваги господарі не мали, а серед надвірнянців виділявся темношкірий півзахисник, який грав увесь матч не задля екзотики, як це було тогоріч у Ясенові, а власне, за класом гри. За не надто захопливої загалом гри «Пробій» переважав за кількістю створених для взяття воріт нагод. Реалізував одну, а другий гол вийшов курйозним. Кривко метрів із двадцяти чи то навісив, а чи зробив парашут, а чи й вітер допоміг, але той парашут спокійнісінько собі залетів над головою воротаря під поперечину. Це сталося вже по перерві, а в першому таймі рахунок відкрив Король, який, вийшовши на побачення з голкіпером, пробив на силу попри нього. Невдовзі після того трапилося дещо нестандартне: дехто подумав, що рефері помилився з часом, адже команди на 35-й хвилині почали покидати поле. Та ні, дійшли разом із арбітром лише до бокової лінії, попили водички, і продовжили гру. Таке собі «ноу-хау» в футболі.
Найвірніші нагоди втратили Михайлюк, який після подачі кутового головою поцілив у поперечину, а також Корнута, якого точним пасом випустив до карного майданчика Свиридов. Любомир обіграв двох захисників, але вже перед воротами з шести метрів пробив повз стійку. Щодо гостей, то їм удавалися швидкі контратаки. Та кілька разів рятував Мегдиник, в інших випадках підводила техніка.

ФК "Калуш" - ФК "Обертин" - 1:3, 2:2
"Хутровик" (Тисмениця) - "Дністер-Рітас" (Побережжя) - 0:2 (матч зупинено на 80-ій хвилині), 3:0.