Головна » 2017 » Квітень » 18 » Болюча поразка від ФК "Битків"

16-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга
18 квітня 2017 – 16.00, Надвірна, стадіон «Нафтовик», +13°С

ФК "Битків": Губарь Дмитро, Капитка Михайло, Бойків Андрій, Слободяк Михайло, Красій Василь, Стасюк Андрій, Питльований Олег, Кудринський Андрій, Влонський Владислав, Гринок Назар, Максимюк Іван

ФК "Калуш": Михалевич Олександр, Олевич Ярослав, Подоляк Роман, Микуляк Ярослав, Коско Юрій, Ковальчук Тарас, Мельник Орест, Пштир Роман, Хомин Володимир, Павлів Остап, Лаврінок Василь

Сьогодні калушани провели дуже непростий матч у Надвірній проти ФК "Битків". Вже з перших хвилин номанільні господарі намагались диктувати нам свої умови на футбольному полі. У першому таймі в ФК "Калуш" не було гострих атак в яких можна б було відзначитись голом. Натомість суперник мав декілька моментів, в яких зовсім трохи не вистачало до омріяного взяття воріт. То м`яч пролетить біля дев`ятки, то захисник калушан Микуляк помилиться, а суперник на добиванні влучить у стійку воріт. Але на тридцятій хвилині матчу Ковальчук Тарас збив суперника у штрафному майданчику і арбітр показав на одинадцяти метровий. Футболіст ФК "Битків" без проблем реалізував пенальті розвівши воротаря та круглого по різним кутам. Перший тайм завершився з рахунком 1:0.

Здавалось, що на другий тайм гравці ФК "Калуш" вийдуть вже більш впевненіші у своїх силах і зможуть взяти гру під контроль, чого нажаль не вдалось зробити у першому тайму. Але сталось все навпаки. Вже на початку другого тайму Максимюк Іван у штрафному майданчику калушан переграв Подоляка Романа та пробив повз голкіпера і у підсомку зробив рахунок 2:0.

Після другого пропущеного м`яча калушани так і не змогли знайти свою гру. Сьогодні суперник, мабуть, більше хотів перемогти і у підсумку йому це получилось .

Отже, після сьогоднішнього матчу хочеться сказати , що калушани провели найбездарнішу гру сезону.