2 ЛІГА
"Колос"Парище створена в ?
найвище досягнення дорослих: учасник групи В чемпіонату області в 1991 році срібний призер чр в 1995 році бронзовий призер чр в 1994 році переможець першості району в 2006 році срібний призер першості району в 2002 році
найвище досягнення юнаків: чемпіон району в 2007 році срібний призер чр в 2011 році тричі переможець першості району в 2002,2006,2010 роках
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-vk.com/club40976098
В 2013 році 22 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-1 ліга-дорослі-8 місце,юнаки-4 місце,зкз-9 місце 2009-1 ліга-дорослі-6 місце,юнаки-11 місце,зкз-11 місце 2010-2 ліга-дорослі-4 місце,юнаки-1 місце,зкз-2 місце 2011-1 ліга-дорослі-11 місце,юнаки-2 місце,зкз-6 місце 2012-1 ліга-дорослі-12 місце,юнаки-9 місце,зкз-11 місце
ФК"Білі Ослави" створена в ?
найвище досягнення дорослих: 4 місце чр в 1991 році бронзовий призер першості району в 1996 році
найвище досягнення юнаків: чемпіон району в 1994 році двічі срібний призер чр в 1991,1995 роках двічі срібний призер першості району в 1996,2011 роках
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-?
В 2013 році 16 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-2 ліга-дорослі-8 місце,юнаки-10 місце,зкз-9 місце 2009-не грали 2010-2 ліга-дорослі-6 місце,юнаки-5 місце,зкз-6 місце 2011-2 ліга-дорослі-4 місце,юнаки-2 місце,зкз-2 місце 2012-1 ліга-дорослі-11 місце,юнаки-12 місце,зкз-12 місце
"Прут"Саджавка створена в 1972 році
найвище досягнення дорослих: тричі брала участь в групі В чемпіонату області в 1991,1992,1993 роках 5 місце в чр 2002 року переможець першості району в 1996 році дворазовий срібний призер першості району в 1999,2009 роках бронзовий призер першості району в 2011 році
найвище досягнення юнаків: триразовий чемпіон району в 2000,2001,2002 роках срібний призер чр в 2005 році переможець першості району в 2009 році бронзовий призер першості району в 2011 році
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-vk.com/fk_pruth_sadzhavka
В 2013 році 20 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-1 ліга-дорослі-12 місце,юнаки-8 місце,зкз-11 місце 2009-2 ліга-дорослі-2 місце,юнаки-1 місце,зкз-1 місце 2010-1 ліга-дорослі-6 місце,юнаки-11 місце,зкз-9 місце 2011-2 ліга-дорослі-3 місце,юнаки-4 місце,зкз-3 місце 2012-2 ліга-дорослі-4 місце,юнаки-8 місце,зкз-7 місце
"Лукавець"Гвізд створена в 1971 році
найвище досягнення дорослих: триразовий срібний призер чр в 2000,2004,2005 роках бронзовий призер чр в 2002 році переможець першості району в 2009 році срібний призер першості району в 1997 році
найвище досягнення юнаків: чемпіон району в 1995 році срібний призер чр в 1992 році переможець першості району в 2012 році срібний призер першості району в 1997 році бронзовий призер першості району в 2009 році
офіційний сайт-lukavec.at.ua соц.група(в контакте)-vk.com/club27430667
В 2013 році 23 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-1 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-12 місце,зкз-12 місце 2009-2 ліга-дорослі-1 місце,юнаки-3 місце,зкз-2 місце 2010-1 ліга-дорослі-9 місце,юнаки-10 місце,зкз-11 місце 2011-2 ліга-дорослі-8 місце,юнаки-5 місце,зкз-7 місце 2012-2 ліга-дорослі-5 місце,юнаки-1 місце,зкз-3 місце
"Бистриця"Пасічна створена в ?
найвище досягнення дорослих: 10 місце в чр 2011 року 5 місце в першості району 2009 року
найвище досягнення юнаків: 7 місце в чр 2008 року переможець першості району в 2007 році срібний призер першості району в 2009 році дворазовий бронзовий призер першості району в 2006,2012 роках
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-vk.com/fcpasichna
В 2013 році 8 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-1 ліга-дорослі-11 місце,юнаки-7 місце,зкз-10 місце 2009-2 ліга-дорослі-5 місце,юнаки-2 місце,зкз-3 місце 2010-1 ліга-дорослі-11 місце,юнаки-8 місце,зкз-10 місце 2011-1 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-9 місце,зкз-11 місце 2012-2 ліга-дорослі-6 місце,юнаки-3 місце,зкз-5 місце
ФК"Зелена" створена в 2010 році
найвище досягнення дорослих: 7 місце в першості району 2011 року
найвище досягнення юнаків: 4 місце в першості району 2012 року
офіційний сайт-fczelena.if.ua соц.група(в контакте)-vk.com/club27807756
В 2013 році 3 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-не виступали 2009-не виступали 2010-не виступали 2011-2 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-9 місце,зкз-10 місце 2012-2 ліга-дорослі-7 місце,юнаки-4 місце,зкз-6 місце
"Факел"Середній Майдан створена в ?
найвище досягнення дорослих: чемпіон району в 1994 році срібний призер чр в 1991 році бронзовий призер чр в 1999 році
найвище досягнення юнаків: 5 місце в чр 1991,2002 роках
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-?
В 2013 році 22 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-2 ліга-дорослі-5 місце,юнаки-11 місце,зкз-11 місце 2009-2 ліга-дорослі-8 місце,юнаки-8 місце,зкз-8 місце 2010-2 ліга-дорослі-7 місце,юнаки-10 місце,зкз-7 місце 2011-2 ліга-дорослі-13 місце,юнаки-13 місце,зкз-13 місце 2012-2 ліга-дорослі-8 місце,юнаки-9 місце,зкз-10 місце
"Темп"Молодків створена в 1967 році
найвище досягнення дорослих: 8 місце в чемпіонаті району в 1998 році срібний призер першості району в 2007 році бронзовий призер першості району в 2009 році
найвище досягнення юнаків: бронзовий призер чр в 2001 році срібний призер першості району в 2007 році
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-vk.com/club41749710
В 2013 році 14 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-2 ліга-дорослі-4 місце,юнаки-4 місце,зкз-4 місце 2009-2 ліга-дорослі-3 місце,юнаки-4 місце,зкз-4 місце 2010-2 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-8 місце,зкз-9 місце 2011-2 ліга-дорослі-5 місце,юнаки-7 місце,зкз-5 місце 2012-2 ліга-дорослі-9 місце,юнаки-7 місце,зкз-8 місце
"Страгора"Стримба створена в 30-х роках минулого століття
найвище досягнення дорослих: бронзовий призер першості району в 2006 році
найвище досягнення юнаків: 5 місце в першості району в 2006,2009 роках
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-vk.com/fc_strahora
В 2013 році 9 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-2 ліга-дорослі-9 місце,юнаки-9 місце,зкз-8 місце 2009-2 ліга-дорослі-4 місце,юнаки-5 місце,зкз-5 місце 2010-2 ліга-дорослі-9 місце,юнаки-9 місце,зкз-10 місце 2011-2 ліга-дорослі-6 місце,юнаки-10 місце,зкз-9 місце 2012-2 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-11 місце,зкз-11 місце
"Смотрич"Верхній Майдан створена в ?
найвище досягнення дорослих: бронзовий призер 2 ліги чр в 1997 році
найвище досягнення юнаків: 8 місце в першості району в 2008 році
офіційний сайт-? соц.група(в контакте)-?
В 2013 році 12 сезон в розіграші ЧР
виступи за останні п"ять років
2008-2 ліга-дорослі-10 місце,юнаки-8 місце,зкз-10 місце 2009-2 ліга-не грали 2010-2 ліга-не грали 2011-2 ліга-дорослі-11 місце,юнаки-11 місце,зкз-11 місце 2012-2 ліга-дорослі-12 місце,юнаки-12 місце,зкз-12 місце
сезон 2013 р.
2 ліга 10 команд
1."Колос"Парище 2.ФК"Білі Ослави" 3."Прут"Саджавка 4."Лукавець"Гвізд 5."Бистриця"Пасічна 6.ФК"Зелена" 7."Факел"Середній Майдан 8."Темп"Молодків 9."Страгора"Стримба 10."Смотрич"Верхній Майдан
1 КОЛО
1-тур,12 травня,юнаки-15:00,дорослі-17:00-переноситься на кінець 1 кола
"Лукавець"Гвізд-"Смотрич"Верхній Майдан "Темп"Молодків-"Прут"Саджавка "Страгора"Стримба-"Колос"Парище "Факел"Середній Майдан-ФК"Зелена" "Бистриця"Пасічна-ФК"Білі Ослави"
2-тур,19 травня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Смотрич"Верхній Майдан-ФК"Білі Ослави" ФК"Зелена"-"Бистриця"Пасічна "Колос"Парище-"Факел"Середній Майдан "Прут"Саджавка-"Страгора"Стримба "Лукавець"Гвізд-"Темп"Молодків
3-тур,26 травня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Темп"Молодків-"Смотрич"Верхній Майдан "Страгора"Стримба-"Лукавець"Гвізд "Факел"Середній Майдан-"Прут"Саджавка "Бистриця"Пасічна-"Колос"Парище ФК"Білі Ослави"-ФК"Зелена"
4-тур,2 червня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Смотрич"Верхній Майдан-ФК"Зелена" "Колос"Парище-ФК"Білі Ослави" "Прут"Саджавка-"Бистриця"Пасічна "Лукавець"Гвізд-"Факел"Середній Майдан "Темп"Молодків-"Страгора"Стримба
5-тур,9 червня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Страгора"Стримба-"Смотрич"Верхній Майдан "Факел"Середній Майдан-"Темп"Молодків "Бистриця"Пасічна-"Лукавець"Гвізд ФК"Білі Ослави"-"Прут"Саджавка ФК"Зелена"-"Колос"Парище
6-тур,16 червня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Смотрич"Верхній Майдан-"Колос"Парище "Прут"Саджавка-ФК"Зелена" "Лукавець"Гвізд-ФК"Білі Ослави" "Страгора"Стримба-"Факел"Середній Майдан "Темп"Молодків-"Бистриця"Пасічна
7-тур,23 червня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Факел"Середній Майдан-"Смотрич"Верхній Майдан "Бистриця"Пасічна-"Страгора"Стримба ФК"Білі Ослави"-"Темп"Молодків "Колос"Парище-"Прут"Саджавка ФК"Зелена"-"Лукавець"Гвізд
8-тур,30 червня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Смотрич"Верхній Майдан-"Прут"Саджавка "Лукавець"Гвізд-"Колос"Парище "Темп"Молодків-ФК"Зелена" "Факел"Середній Майдан-"Бистриця"Пасічна "Страгора"Стримба-ФК"Білі Ослави"
9-тур,7 липня,юнаки-15:00,дорослі-17:00
"Бистриця"Пасічна-"Смотрич"Верхній Майдан ФК"Білі Ослави"-"Факел"Середній Майдан ФК"Зелена"-"Страгора"Стримба "Прут"Саджавка-"Лукавець"Гвізд "Колос"Парище-"Темп"Молодків
|