Головна » 2009 » Серпень » 31 » Домашні перемоги"Бескида"

юнаки 4:2
м.Надвірна,стадіон "Нафтовик"
500 глядачів
арбітри:Куш,Дідушицький,Стасинець (всі Івано-Франківськ)
Бескид: 1. Сиротін,4. Олійник, 2.Ольшанецький,13. Прокоп,6. Данилюк,7. Боднар,10. Крук(3. Савчук 60),5. Белей,16. Пилип"юк(к)(3. Хомич 90),14. Шайбан(11. Максим"юк 79),
8. Редушко(9.Гаврон 90)
запасні:12. Подолюк,17. Ільницький,19. Близнюков
Нафтовик:1. Гала,2. Василів,3. Мацевич, 5. Рошко,14. Стефанишин, 7. Кузьо,8. Голик,9. Клебан,10. Гутник,11. Шатковський (к),15. Вецко
запасні:3. Дутчак,13. Сайчишин,17. Петрушка
голи: Редушко 14 хв
попередження:Вецко,Клебан(всі "Нафтовик"),Ольшанецький,Редушко(всі "Бескид")

Перший домашній матч "Бескида" в другому колі!Вболівальники не бачили команду на своєму полі майже два місяці.Востаннє це було 9 липня,і хто б ви думали в Надвірній гостював?Так так Долина!Це був кубковий матч,де надвірнянська команда програла "Нафтовику"(0:1) і розпрощалася з кубковими амбіціями.За цей час в команді пройшли зміни.На тренерському містку вже зовсім інша людина.Ігор Гогіль,в минулому тренер
ямницького "Цементника".Ряд гравців залишив команду,дехто прийшов.В звітньому матчі з новачків вийшли на поле Анатолій Редушко,Роман Шайбан,Віктор Олійник.Капітанська пов"язка перейшла до Юрія Пилип"юка. А тепер про сам матч.Вже на 4 хв Анатолій Редушко мав забивати.Помилився на виході кіпер долинян,
бескидівець пробивав по пустим воротам,але на заваді стала штанга.На 7 хв Роман Шайбан,після філігранного паса півзахисника,не зміг обіграти на останньому рубежі воротаря "Нафтовика".Гол назрівав і на 14 хв то й же Анатолій Редушко нарешті відкриває рахунок в матчі 1:0,господарі повели в рахунку. Потім на полі точилася боротьба практично без моментів,а під кінець тайму "Нафтовик" отримав право на перспективний штрафний. Після його пробиття м"яч зрикошетив від когось з захисників "Бескида" і кіпер Павло Сиротін ледве перевів м"яч на кутовий.Так перший тайм і закінчився.В другому таймі надвірнянці намагались збільшити перевагу в рахунку.На 49 хв знову мав момент Анатолій Редушко,але з вигідної позиції не влучив вже в пусті ворота, м"яч пішов вище воріт.А комбінація була чудова,навідміну від її завершення.На 67 хв небезпечно пробивав по воротам капітан господарів Юрій Пилип"юк,воротар перевів м"яч на кутовий.Через 4 хв Андрій Боднар спрямував м"яча в бік воріт гостей але він пройшов повз штангу.На 79 хв той же Андрій Боднар віддав хороший пас на Івана Максим"юка,але він заметушився з м"ячем і воротар завадив влучно пробити по воротах.І останній небезпечний момент був на 82 хв.Олександр Данилюк після кутового пробивав влучно по воротах але знову кіпер гостей був на висоті,відбивши непростий м"яч.До честі гостей вони відіграли матч без жодної заміни і було видно що під кінець другого тайму вони фізічно підсіли,але витримали,програвши з мінімальним рахунком.

юнаки
Надвірна:Хандащук,Стефанюк Б.,Барило,Чуфус,Буняк П.,Гільтайчук,Остап"юк,Яніцький,Максим"юк Т., Пинчук, Капущак
запасні:Рудак,Ільків,Нагорний,Нестеренко,Дмитрук

Перший тайм пройшов практично в рівній боротьбі.Надвірнянці відзначились перші.Це зробив Михайло Капущак.Хвилин через десять гості відігрались завдяки зусиллям Івана Боровського,а під кінець першого тайму ще й мали нагоди взагалі вийти вперед в цій зустрічі.Та в другому таймі той же Михайло Капущак виводить господарів вперед.А за 15 хв до кінця матчу надвірнянці ще двічі вразили ворота гостей.Голи на рахунку Павла Гільтайчука та Тараса Максим"юка."Нафтовик" зміг відповісти тільки одним голом Івана Паньківа.4:2 - остаточний рахунок матчу.Дубль Михайла Капущака дозволив йому стати кращим бомбардиром в складі надвірнянської команди.На його рахунку вже 9 забитих м"ячів.