Головна » 2009 » Липень » 10 » "Бескид"зупиняється на стадії 1/4 кубка області
"Бескид"зупиняється на стадії 1/4 кубка області

"Бескид"0:1"Нафтовик"

09 липня 2009 року. Надвірна. Стадіон «Нафтовик». 150 глядачів. +24, ясно. Оцінка поля – 4.

перший матч-0:2

Судді: Олег Музика – ІІ категорія (Рогатин), Кобиляк Ярослав – І категорія та Юзик Віктор – І категорія (обидва Івано-Франківськ).

Надвірна: 1. Сиротін 4. Слободян (к) 15. Прокоп 3. Савчук 6. Ольшанецький (2. Ільницький) 7. Боднар 16. Близнюков (8. Крук 46) 13. Хомик 12. Пилип’юк (14. Угринюк 69) 10. Данилюк (9. Вонс 46) 11. Максим’юк (20. Подолюк 46)

Долина: 1. Гала 2. Василів 3. Гошовський (к) 4. Громоляк 5. Рошко 7. Кузьо 8. Копистянський (6. Халацький 88) 9. Клебан (10. Мацевич 82) 14. Стефанишин (18. Гайнюк 59) 17. Лаврінок 13. Сайчишин (11. Голик 86)
Запасні: 12. Дутчак

Гол: Кузьо 88 хв. (0:1).
Попередження: Стефанишин 2 хв., Клебан 17 хв., Гала 71 хв., Василів 82 хв. – Подолюк 83 хв.

«Нафтовик» доволі впевнено провів повторний матч ¼ фіналу Кубка області і заслужено вийшов до пів-фіналу. В порівнянні з переможним домашнім матчем, в стартовому складі «Нафтовика» відбулись дві зміни. Атакуючу ланку «Нафтовика» підсилив колишній гравець першолігового харківського «Геліоса», вихованець долинського футболу Василь Лаврінок. А в воротах, після травми в матчі з «Чорногорою» , вийшов Микола Гала.

Оскільки господарям потрібно було відігравати два м’ячі, з перших хвилин надвірнянці пішли в атаку. Але, очевидно, «нафтовики» були готові до такого розвитку подій, вміло «засушуючи» гру стартовий натиск господарів був відбитий.

Перший небезпечний момент в матчі виник на 17-й хвилині, надвірнянці відібравши м’яч в центральному колі, організували швидку контратаку, внаслідок якої нападник «Бескида» вийшов на ударну позицію по лівому краю. Бути б виходу сам-на-сам, якби Іван Клебан не порушив правила перед лінією карного майданчика, за що й отримав заслужену жовту картку. Удар з штрафного прийшовся в стінку.

В середині тайму долиняни на якийсь час перехопили ініціативу, завдяки чому було організовано два небезпечні моменти. В першому з них Микола Копистянський з лівого флангу навішував на дальню штангу, де знаходився Василь Лаврінок, який трохи не дотягнувся до м’яча. В іншому моменті Іван Клебан обікрав воротаря і не влучив в пусті ворота.

Кінець першого тайму був знову за господарями. Спочатку надвірнянці могли відзначитись з штрафного, але Микола Гала витягнув м’яч з правої дев’ятки. А перед свистком на перерву в великому скупченні гравців в штрафній «Нафтовика» хтось з господарів пробивав по воротах, знову врятував Микола Гала.

В перерві матчу «Бескид» провів одразу три заміни, напевно тренеру команди зовсім не подобався перебіг подій на полі. Але проведені заміни жодного позитивного результату не дали. В другому таймі в «Бескида» було кілька напів моментів, але в діях команди відчувалась приреченість.

А «Нафтовик» на радість своїм відданим фанатам, наприкінці матчу зумів здобути перемогу. На 88-й хвилині, після навісної передачі з лівого флангу ударом головою відзначився Руслан Кузьо, 0:1.

Вітаємо команду та вболівальників з виходом «Нафтовика» до пів-фіналу.

Свій останній матч в першому колі «Нафтовик» зіграє в гостях, 12 липня, проти команди «Княгинин» (Підгайчики).