Головна » 2009 » Травень » 19 » Фитьківський «Сокіл» потішив результативною грою
1 ліга

2-тур

юнаки

"Сокіл"Фитьків-"Нива"Гаврилівка-2:3 (1:2)
голи:Дереш 30 (1:2),Дмитрук С. 43 (2:2)-Гавкалюк В. 1 (0:1), Гавкалюк М. 28 (0:2),Грицяк В. 67 (2:3)

Ігровий день у Фитькові розпочався цікавою і результативною грою юнацьких складів господарів поля і гаврилівських юнаків.
Підопічні Ігоря Борисовича Сметаніна (легендарного в минулому футболіста івано-франківського «Прикарпаття» виступами в І і Вищій лігах Чемпіонату України) доволі впевнено з перших хвилин заволоділи ініціативою, про що свідчить хоча б той факт,що вже на перших секундах матчу Василь Гавкалюк  з власної половини поля зі штрафного забиває красень м’яч не без
«допомоги» воротаря господарів поля. За наступні 20 хв. гра помітно вирівнялась, однак на 28 хв. півзахисник гостей Микола Гавкалюк після подачі кутового збільшує відрив у рахунку до 0:2. Господарі поля перехопили ініціативу лишень під завершення 1 тайму, провівши 2-3 масовані атаки і активізувавши гру у відборі. Так після чергової атаки через правий фланг нападник господарів Василь Дереш відквитав один м’яч за 5 хв. до завершення тайму. Під час перерви в стані фитьківської команди
відбулася серйозна розмова з гравцями і вже з перших хвилин 2 тайму господарі поля міцно захопили ініциативу, граючи в короткий пас (де розігруючими були Михайло Балабан і Андрій Дутчак), жорстко керовані капітаном команди Юрієм Яніцьким
(котрий зіграв чи не найкращий свій матч), проводячи масовані атаки лівим і правим флангами. І на 43 хв. нерви у гостей не витримали – найнадійніший гравець гостей випадково зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Пенальті - і один з лідерів команди-господарів Сергій Дмитрук не надто впевнено, але реалізує наданий шанс вразити ворота гаврилівських
однолітків – 2:2. Вірогідно, що так матч і мав би завершитись, хоча ініціативою володіли господарі поля, але невпевнена гра воротаря «Сокола» в черговий раз підвела команду – коли на 67 хв. після подачі штрафного удару практично з центра поля він
не втримав м’яч після удару Василя Грицяка в руках і рахунок став 2:3. Радості гаврилівських юнаків не було меж, задоволеним залишився й Ігор Борисович, а тренерському складу фитьківчан варто задуматись! Проблеми відомі – низька реалізація моментів,невпевненість воротаря команди, що грав свій перший офіційний матч. А от у грі гаврилівських юнаків відчувається тверда рука тренера.

дорослі

"Сокіл"Фитьків-"Нива"Гаврилівка-7:2(1:0)
голи:Дмитрук Д. 22 (1:0), Дмитрук Д. 64 (2:0), Попович І.68 (3:0), 76 (4:1), 79 (5:1), 84 (6:1), 89 (7:1)-Штогрин 75 (3:1), Атаманчук 90 (7:2)

Задоволення від гри і результату фитьківські вболівальники в повній мірі отримали під час баталії дорослих складів. Фитьківчани,керовані граючим тренером Дмитруком Мироном Івановичем з перших хвилин і до фінального свистка міцно володіли ініціативою.Однак, ще в 1 таймі оборона гаврилівської «Ниви» якось стримувала натиск господарів поля і видно, що в складі гостей доволі непоганий підбір гравців - хлопці доволі майстерно працювали з м’ячем (коли володіли ним), що й позначилось в рахунку 1:0 на користь фитьківчан
– це Дмитро Дмитрук на 22 хв. скористався помилкою заднього захисника, забивши гол. Хоча моменти були ще й у Івана Поповича,
Юрія Дмитрука, Юрія Поповича. Після перерви провівши серйозну розмову, і зробивши необхідні заміни Мирон Дмитрук повів свою команду вперед з перших же хвилин. В результаті той же Дмитро Дмитрук на 64 хв. подвоює перевагу своєї команди. А далі…сталося неймовірне – господарі поля – а саме нападник Іван Попович продемонстрував «вищий пілотаж», забиваючи голи на будь-який смак в
загальній кількості 5 голів на 68, 76, 79, 84, 89 хв., щоправда і гості «тримали удар», забивши на 75 хв. стараннями Тараса Штогрина
і на 90 хв. Федора Атаманчука зі штрафних. В результаті 7:2 і овації вболівальників і найбільше герою матчу Івану Поповичу,чия феєрична гра має бути прикладом для юних одноклубників.