Чемпіонату Надвірнянського району з міні – футболу

Афіша

<

ТРК"Надвірна"

Хмарка тегів

дзюдо самбо шахи Чемпіонат області плавання волейбол бокс 2 ліга 1 ліга легка атлетика баскетбол 2008 Роман Гонтюк Руслан Струк ШШК Інтелект Делятин зелена Ланчин Струк Романенко Луців Зінчук Дутка Тимків Гаврилюк Галушка Михайлюк Харебава Попович Сандир Клюфінський Максимюк Вінтоняк Боднарук Сайко Семенюк Микитин Яковенко Говерла Цуцилів Пнів Середній Майдан Козловський Гонтюк Ільків пожар Остапюк Кретова Куницька Токарчук Першість області Кубок області Надвірна Паньків Ілитчук Губян Пилипяк Гуш чемпіонат України Радошинська Максимович Бойчук Надвірнянський коледж НТУ Поварчук БК НАДВІРНА Онуфрак Голоднюк Льовін Курчук Наливайко шашки район футбол Область Міні-футбол чемпіонат району історія футболу Надвірнянщини дівчата Сокіл Фитьків Прут Делятин Бескид Надвірна Битків кубок чемпіонів міст та районів обл ФК Зелена ФК Ланчин Завадський ФК Перерісль Білі Ослави Надвірняночка Мельничук ФК Битків фото Відео ФКБитків кубок району Пасічна Арсенал Тисменичани ФК Красна Нептун Заболотів ФК Обертин

"Ніч на Андрія" в Коломиї

З усього циклу осінніх традиційних свят 13 грудня – день Андрія Первозванного – найцікавіший,тому що з ним пов’язано багато обрядодій, від яких віє чарівною староукраїнською стихією.
Хоч Андрій Первозванний – християнський святий, але в народній традиції звичаї і обряди в день цього святого мають стародавній, дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуали кусання “Калети”.Дівчата ворожать а хлопці гуляють.

12-13 грудня в Коломиї в спортивному комплексі хлопці зібралися "погуляти у футбола" на традиційному турнірі "В ніч на Андрія"
Цей турнір проводиться вже вчетверте.Туди завітала і збірна міста Надвірної.Команда складалася з таких гравців:Руслан Подоляк,Ігор Крук,Василь Крук,Андрій Павлюк,Олег Тащук,Богдан Полатайко (всі гравці "НадРЕМ-голу",яка виступає в 1 лізі області міні-футболу),також ветеран Ігор Зеленюк та Іван Щеглюк,який виступає за Івано-Франківське "Прикарпат
-тя".18 команд були розділені на 6 груп.З групи виходило по дві команди а далі на виліт.

Рекорд

Надвірна отримала групу Б,де нашими суперниками стали Гвіздець і ДЮСШ м.Коломиї.В першому матчі з Гвіздцем на полі точилася рівна боротьба і на перерву суперники пішли з рахунком 1:1.В другому таймі Надвірна доклала чимало зусиль і під кінець матчу забила ще два голи-3:1-тяжка перемога.В другому матчі нашої групи зустрілися ДЮСШ м.Коломия та Гвіздець.Матч закінчився з рахунком 5:3 на користь ДЮСШ,що означало-з групи виходить і Надвірна і ДЮСШ і тому матч між ними перетворювався практично на формальність.Юні гравці ДЮСШ лише на початку матчу нав"язували боротьбу а потім пропустивши чотири м"ячі спромоглися тільки забити м"яч престижу-4:1 на користь Надвірної.По регламенту команди групи Б виходили на групу Д,де грали Корнич,Скала і Княгинин.Можна відмітити,що серед усіх груп саме в цій між цими трьома командами розгорілася найзапек- ліша та найцікавіша боротьба за вихід з групи.Спочатку відчепили Княгинин,який старався але програв Скалі і Корничу.І в третьому матчі вони зустрілися між собою.Цей матч став окрасою групових турнірів і закінчився мировою 3:3.Отже суперником Надвірної став Корнич.Після групових турнірів відбулося урочисте відкриття.Виявилось що в складах команд виступали
гравці з вищої першої другої ліг України з футболу а також першої та другої ліг обласного футболу.Закінчилися урочиста промова запалюванням ялинки та салютом.Потім почалися ігри на виліт.У першій грі ФК Чернівці винесли Л.Казку з рахунком 4:0.Наступна гра Надвірна-Корнич.Перший тайм гравці обох команд провели досить обережно,дбаючи впершу чергу про недоторка -ність власних воріт і тому на перерву пішли з рахунком 0:0.В другому таймі Надвірна трошки підсіла фізично і пропустила атаку в результаті якої м"яч влетів у ворота надвірнянців.Прийшлося розкриватися і йти в атаку,але захист і воротар Корнича відіграв надійно а наслідком стало те що ще два м"ячі влетіли у ворота.3:0 поразка,яка поставила крапку у виступах Надвірної на цьогорічному турнірі.Гравці Корнича аж підскакували з радості адже вони переграли минулорічного фіналіста і позаминулорічного чемпіона цих змагань.Корнич дістався аж до фіналу,де аж програв.Що ж хоч і програли але фіналісту.Надіємось що наступного року будемо грати мінімум у фіналі.Команда з Надвірної-постійний учасник цього турніру,завдяки меценату надвірнянського спорту підприємця Василя Івановича Павлюка.
Переглядів: 1268 | Додав: nrff | Рейтинг: 0.0/0